Uudised ja sündmused


21. veebruar 2013

Laupäeval 23. veebruaril kell 11 avatakse Tartus Tasku keskuses pop-up kohvik. Tallinna veinikauplus Veinisõber avab esmakordselt Tartus oma ühepäeva veinipoe (vt ka nende FB lehte), mõistagi jagatakse veinisoovitusi. Lisaks pakutakse soolaseid ja magusaid suupisteid. Esimesed on eelmise aasta vabariigi presidendi vastuvõtu jaoks suupisteid meisterdanud Maitseelamuste Grupi kokkadelt ja teised pärinevad asjaarmastajatest toidublogijate fantaasialennust :). Kaasa saab osta ka kodust toidukaupa.
12. august 2012

14.augustil kell 17.00 toimub Dansukkeri ja D-kokaraamatu koostöös mõnus augustikuine grilliõhtu Tartus Antoniuse õues Maitseelamuse kojas. Tegemist ei ole lihtsalt grillitud toitude reaga, vaid põnevust lisab erinevate suhkrute kasutamine nii soolastes kui magusates roogades.
Suviseid palasid pakuvad Tartu toidublogijad Kaare, Liisi, Jaanika ja Signe ning mina, kampa lööb ka Piret.
Täpsem info SIIN.


12. november 2011

8. detsembril esitletakse Tallinnas Viru keskuse Rahva Raamatu poes esimest toidublogijate kokaraamatut pealkirjaga "Kulinaarsete kroonikute kokaraamat".
Kirjastuse "Pegasus" väljaantavas üllitises räägivad kümme toidublogijat oma lemmiktoitudest, kööginippidest, aga ka apsakatest. Iagühelt on välja pakutud 8 retsepti erinevatest kategooriatest. Nii on seal olemas supid, lihtsad ja kiired road, korralikud kõhutäied ja eksootilised road, ei puudu ka igaühe kõige lemmikumad retseptid, samuti saab kiigata perekonnareliikviate riiulile. Raamatu koostas Tuuli Mathisen.
Raamat on müügil alates 20. novembrist üle Eesti, ette tellida saab kirjastuse kodulehelt.


20. september 2011

Tervise Arengu Instituut võttis ette kampaania rõhutamaks puu- ja köögiviljade söömise vajadust. Nende veebilehel on palju põnevat materjali, lisaks üllitati ka retseptivihik, mida olevat saada vähemalt ETK kauplustes. Nii veebilehe viljarattast kui retseptivihikust leiab hulga toidublogijate retsepte ja soovitusi.

Ja millal siis veel proovida värvilisi ning soojendavaid köögiviljaroogasid, kui mitte praegu:).
23. august 2011


18. septembril leiab Raadil Eesti Rahva Muuseumis aset suvehooaja lõpetamine pop-up muuseumiga. Ehk siis lüüakse üles tõeline Eesti rahva muuseum, kus igaüks saab tulla ja anda oma lemmikeseme üheks päevaks loodavasse muuseumi.
Et igal endast lugupidaval muuseumil on ka muuseumikohvik, siis seda osa proovivad täita toidublogijad. Kuna ürituse teemaks on kogumine, jagame külastajatega enda kogutud maitseid.

Jälgige reklaami ja täpsustatud infot ERM-i veebilehel www.erm.ee, osalejate blogides ja FB-s.


10. august 2011

Nädalavahetusel, 13.-14.augustil, toimub Antslas traditsiooniline Hauka Laat. Väljas on ka DanSukker oma telgiga, kus laadalistele tutvustatakse erinevaid suhkruid, antakse ehk maitsta ka ja müüakse isegi kaasa. Seda enam, et praegu on magus hoidistamisaeg.
Mida saab teha moosisuhkruga ja milleks kõlbab tarretisesuhkur, võib ka maitsta saada ;).

Kohtumiseni!20. juuli 2011

Kokaraamatuid antakse tavaliselt välja paberist raamatutena. Nüüd valmis aga digitaalne kokaraamat maasikatest - "Oma maa maasikad". Erinevalt paberraamatust saab digiraamatut pidevalt täiendada ja üha paremaks muuta.
Autoreid on palju - alates professionaalsetest kokkadest kuni toidublogijateni. Nii et järgmiseks maasikahooajaks tasub ideed valmis vaadata.
Raamatust leiab ka kaks minu retsepti.

Raamatu leiab aadressil: http://www.d-kokaraamat.ee .

Populaarsed postitused

Minu Gotland 2018

Toorjuustukook laimi ja valge šokolaadiga Key lime pie jälgedes

2 in 1 - kas pidulik kirsitort või dessert